Návrh systémov

Pri návrhu vhodného zariadenia sa riadime dvoma kľúčovými faktormi:

1. individuálne požiadavky zákazníka:

Pri prvom stretnutí si radi vypočujeme Vaše predstavy a požiadavky a na základe nich a našich skúseností Vám poskytneme rôzne varianty riešenia. Sme presvedčení, že na každý zložitý problém resp. požiadavku existuje jednoduché a dobré riešenie.

2. vlastnosti a požiadavky daného objektu:

Vlastnosti objektov určujú rôzne parametre medzi ktoré patria tepelné straty alebo tepelná záťaž budovy. Pre správny návrh zariadenia Vám vypočítame tieto hodnoty a podľa nich sa vyberie zariadenie šité na mieru.

Spoločným rozhovorom alebo obhliadkou Vašej stavby Vám dokážeme navrhnúť akékoľvek riešenie vykurovania, chladenia či vetrania, ktoré bude zodpovedať Vašim predstavám, a to nielen v oblasti technického riešenia, ale aj z hľadiska kvalitne prevedenej práce.

V ďalšom kroku Vám vypracujeme cenovú kalkuláciu, ku ktorej doložíme výpočet návratnosti investície v porovnaní s klasickými spôsobmi vykurovania, ako je napríklad plynový kondenzačný kotol.

Na základe poskytnutých informácií spoločne docielime Vašu spokojnosť s kompletnou dodávkou riešenia na kľúč.

Neváhajte a kontaktujte nás!

Čo Vám ponúkame?

Ak sa neviete rozhodnúť akou cestou sa ubrať pri riešení systému vykurovania pre Vaše bývanie sme tu, aby sme Vám poradili a pomohli. U nás získate pravdivé informácie o tom, ktorý... viac informácií

Technický návrh

Vlastnosti objektov určujú rôzne parametre medzi ktoré patria tepelné straty alebo tepelná záťaž budovy. Pre správny návrh zariadenia Vám vypočítame tieto hodnoty. viac informácií

Cenové ponuky, obhliadky

realizujeme bezplatne, pretože spokojní zákazníci sú priorita už pri prvotnom osobnom stretnutí a celkovej obhliadke miesta realizácie.
viac informácií

Scroll to Top